Ön Kayıt Formu

İspanyolca

İSPANYOLCA DİL EĞİTİMİ | NEDEN İSPANYOLCA ÖĞRENMELİYİZ ?

 

 Hablo español !!!

Yurtdışı eğitim denilince “Yurtdışında İngilizce dil eğitimi“ni ifade etmemiz hızla tarihe karışmakta. İngilizce konuşabilmek bir meziyet olmaktan hızla uzaklaşıp, yerini sizi rakiplerinizden daha ileri bir konuma taşıyacak diller almakta. İspanyolca, bu yabancı dillerden en popüler olanı. 

İspanyolca 400 milyon insanın ana dili ayrıca 21 ülkenin de resmi dilidir. Bu ülkeler Meksika, İspanya, Kolombiya, Arjantin, Peru, Venezuela, Şili, Küba, Ekvador, Guatemala,  Bolivya, Kosta Rica, Honduras, Nikaragua, Panama, Paraguay, Porto Riko, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Uruguay ve Ekvator Ginesidir.  İspanyolcanın en çok konuşulduğu ülkeler ise Meksika ve ABD’dir. Bu sayılara bakarsak artık sadece İngilizce bilmek bizi farklı kılmamaktadır.

Dünyanın farklı yerlerinde, 1,2 milyar insan daha iyi fırsatlar elde etmek için yeni diller öğreniyor.

İspanyolca, kulağa en hoş gelen ve öğrenmesi en kolay olan dillerden biridir.

 

 

Birçok diğer yabancı dilin aksine, İspanyolca öğrenmek aslında gerçekten çok kolaydır. Gramer yapısı son derece anlaşılır olan İspanyolca’da çoğu kelime, Türkçe’ye benzer bir şekilde yazıldığı gibi okunmaktadır. Bu faktör İspanyolca kelimeleri telaffuz ederken zorluk yaşamadan rahatça konuşabilmemizi sağlar. Ayrıca Latin alfabesi olması ve sadece birkaç tane harfin Türkçe’den farklı olması da işimizi kolaylaştırmaktadır. En güzel yanı ise konuşurken kendine özgü bir melodisi ve ritmi olan, kulağa çok hoş gelen bir dil olmasıdır. İspanyolca konuşurken, müzik dinlerken, film izlerken veya bir İspanyol ile konuşurken kulağa ne kadar neşeli ve güzel geldiğini göreceksiniz! İspanyolca öğrenirken ve konuşurken keyif alacağınız bir dildir.

İspanya dil okullarından farksız İspanyolca dil eğitimi almak, en uygun fiyatlardan faydalanmak ve indirimleri kaçırmamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Ne duruyorsunuz ?