Ön Kayıt Formu

Bizi Seçmeniz için 10 Neden

 

1) Kurumumuzda, 10-12-16 kişilik sınıflarda, Avrupa Dil Portfolyosu' nun öngördüğü kriterler ışığında, görsel ve işitsel eğitim yapılmasına olanak sağlayan teknoloji donanımlı sınıflarda, konuşma ağırlıklı eğitim yapılmaktadır.

2) YDS & TOEFL & IELTS gibi sınavlara hazırlanmak isteyen adaylar için, 5 kişilik VIP sınıflarda eğitim yapılmaktadır. Kurumumuzda, bu sınavlar için ayrı bir müfredat takip edilmekte olup, sadece alanında uzman özel sınav eğitmenleri ile dersler düzenlenmektedir.

3) Yerli ve yabancı personelden oluşan profesyonel eğitmen kadrosu ile farklı aksanlar eşliğinde yabancı dil öğretimi yapılmaktadır.

4) Sadece İngilizce değil;  diğer 2. Yabancı dil eğitimleri de alanında uzman eğitmenler tarafından çeşitli dillerde sağlanmaktadır.

5) Tüm ders materyalleri orijinal kitaplar halinde kurumumuz tarafından temin edilmekte ve bunun için ekstra ücret alınmamaktadır.

6) Bemar Kariyer Okulu’ndan sertifikalı kişisel gelişim eğitimleri imkanı sağlanmaktadır.

7) Kurumumuzda, %100 öğretme garantisi ilkesi uygulanmaktadır. Öğrenemediğiniz kuru ücretsiz tekrar etme şansı bulunmaktadır.

8) Her hafta düzenli olarak kelime, okuma, dilbilgisi ve  konuşma kulüplerimiz düzenlenmektedir ve  2+1 kampanyası ile 3 kur alan herkese ömür boyu ücretsizdir!

9) Kaçırdığınız veya anlamadığınız dersler için, sınırsız telafi ve etüt dersi düzenlenmektedir ve bu dersler, sizin seçeceğiniz gün ve saatte sadece  size özel birebir ders ile yapılmaktadır.

10) On-line eğitim olanaklarımız ile, evde, yurtta, işyerinizde ya da ulaşım araçlarında dahi eğitim desteğine devam edilmektedir.