Ön Kayıt Formu

Genel İngilizce Kursu

Konuşma ağırlıklı sınıflarımızda yüzyüze eğitimlere katılabilirsiniz! Online eğitim talep edenler için ayrıca sınıflarımız mevcuttur! Hangisini seçerseniz seçin; eğitiminizi ertemeleyin!

Haftasonu yasakları kaldılına kadar ders programlarımız şu şekildedir:

1) Pazartesi ve Çarşamba akşamları 18:00-20:15 arasında

2) Haftaiçi 4 gün sabah 10:00-13:30 arasında

3) Haftaiçi öğleden sonra 14:00-17:30 arasında

Ayrıca, haftada 2 gün ücretsiz telafi ve etüt derslerimiz sayesinde kaçırdığınız konu kalmayacak!

Her Pazartesi seviyenize uygun konuşma kulüpleri devam etmektedir!

 

Türkiye'de ve dünyada ilk kez bir yabancı dil kursu, öğrencisinin öğrendiği dili unutmasının önüne geçiyor!

 *UNUTMAMA GARANTİSİ*

 HATIRLATMA GARANTİSİ BELGESİ!

2+1 Kampanyasından yararlanarak 3 seviye eğitimini tamamlayan her öğrencimizin dil gelişiminin unutma eşiğinin aşıldığı 6 aylık süre sonrasında kullanmaya başlayabileceği HATIRLATMA GARANTİ BELGESİ veriyoruz! 2 kur ücreti ödeyerek 1 kur hediye alıyorsunuz ve üstelik hediye olarak aldığınız son seviyeyi kurs bittikten sonra tekrar edebiliyorsunuz.

 EĞİTİM MODELİMİZ:

Avrupa’da ortak bir yabancı dil öğretim programı ve yabancı dil öğretiminde ortak bir standart, ortak ölçütler ve buna dayalı bir araç geliştirmeyi amaçlayan Avrupa Konseyi Modern Diller Bölümü, Avrupa Dilleri Öğretimi Ortak Çerçeve Programı (The Common European Framework of Reference for Languages)’nı oluşturmuştur.

Dil Kasabası'nda verilen eğitimler ve Genel İngilizce Kursu bu sisteme uygun olan Communicative Approach olarak adlandırılan iletişim odaklı eğitim metodolojisi ile verilmektedir.

Hem yüzyüze eğitim verilmektedir hem de dileyenler için on-line eğitim seçenekleri sunulmaktadır. 

Ankara Kızılay şubemizde, tüm sağlık tebdirleri alınmış şekilde dizayn edilmiş geniş koridorlar ve dinlenme alanları ile öğrencilerimize yeterli alan sağlanır. 6-8 kişilik sınıflarda, sosyal mesafe kurallarına dikkat edilerek oturma düzeni oluşturulmuştur.

 

 

 


! En yakın sınıf hakkında bilgi al