Ön Kayıt Formu

Neden Bemar Kariyer Okulu

Bireylere ve kurumlara destek veren, performanslarını yükseltmeyi amaçlayan ve profesyonel çözümler bulan Bemar Kariyer Okulları, kurumsal kimliği ve uzman kadrosuyla, müşteri memnuniyeti esasına göre hareket eden saygın bir kuruluştur. Eğitim için doğru seçim yapmak son derece önemlidir ve bunun için Bemar Kariyer Okulları doğru adrestir.

* KÖKLÜ BİR KURULUŞUZ!

Bemar Kariyer Okulları, 1991 yılında İzmir'de kurulmuş olan güçlü bir kuruluştur ve köklü bir geçmişe sahiptir.

* TÜRKİYE ÇAPINDA GENİŞ BİR AĞA SAHİBİZ!

Türkiye çapında geniş bir alana yayılmış olan Bemar Kariyer Okulları, pek çok ilde açılmış olan farklı şubeleriyle hizmete devam etmektedir.

* EĞİTİM YERİNİZİ SİZ SEÇEBİLİRSİNİZ!

Eğitimler için eğitim merkezimizdeki VIP dersliklerimiz  kullanılabilir; ya da istenilen, temin edilen bir eğitim salonu ile eğitim alınabilir. Bemar Kariyer Okulları, istenilen noktaya eğitimci gönderebilir.

* EĞİTMENLERİMİZ İLE FARK YARATIRIZ!

Eğitmenler, bir eğitimin bel kemiğidir ve kurumumuzda eğitmenler seçilirken, son derece hassas davranılır. Alanından mezun ve özellikle uygulamanın içinden gelen kişiler ile çalışılır. Sektöre hakim kişiler tercih edilir. Eğitmenlerimiz, YETİŞKİN EĞİTİMİ usullerine son derece vakıftır ve uzman oldukları alanlara göre görevlendirilirler. 

* KURSİYERLERİMİZİ TAKİP EDERİZ!

Kursiyerlere, eğitim öncesi ihtiyaç analizi anketi düzenlenip, gruba ve şahsa ait ihtiyaçlar gözetilir ve eğitim sonrası memnuniyet ve verimlilik anketi düzenlenir. Kurumunuza rapor halinde sunulur.